Potrzebujesz wsparcia technicznego?

SKORZYSTAJ Z NASZYCH ZASOBÓW

WIDEO TUTORIALE

Zobacz, jak pracować z monitorem insGraf DIGITAL

LEKCJE ZDALNE

Sprawdź, jak prowadzić lekcje online

OPROGRAMOWANIE

Pobierz aplikację do tworzenia multimedialnych treści

KONTAKT

Zapytaj naszego konsultanta o poradę

SERWIS

Skontaktuj się z naszymi serwisantami

NASI SERWISANCI

Robert Trochimowicz

tel. 539 391 033

r.trochimowicz@mojebambino.pl

woj. podlaskie

woj. warmińsko mazurskie (część wschodnia)

woj. mazowieckie (część zachodnia)

Paweł Kalicki

tel. 669 608 908

p.kalicki@mojebambino.pl

woj. łódzkie (część zachodnia)

woj. świętokrzyskie (część zachodnia)

woj. mazowieckie (część południowa)

Mateusz Mrówczyński

tel. 781 980 237

m.mrowczynski@mojebambino.pl

woj. lubuskie

woj. wielkopolskie (część środkowa z Poznaniem)

woj. dolnośląskie (część północna)

Maciej Witkoś

tel. 880 788 632

m.witkos@mojebambino.pl

woj. podkarpackie

woj. świętokrzyskie (część południowa)

woj. małopolskie (część wschodnia z Krakowem)

Krzysztof Kowalczyk

tel. 660 712 740

k.kowalczyk@mojebambino.pl

woj. lubelskie

woj. mazowieckie (część południowa)

woj. świętokrzyskie (część wschodnia)

Kamil Kalicki

tel. 532 748 932

k.kalicki@mojebambino.pl

woj. opolskie

woj. dolnośląskie (część wschodnia z Wrocławiem)

woj. wielkopolskie (część południowa)

Dominik Grzechnik

tel. 600 991 953

d.grzechnik@mojebambino.pl

woj. pomorskie

woj. warmińsko-mazurskie (część zachodnia z Olsztynem)

woj. kujawsko-pomorskie (część wschodnia z Toruniem)

Tomasz Kozłowski

tel. 600 981 870

t.kozlowski@mojebambino.pl

woj. zachodnio-pomorskie

woj. wielkopolskie (część zachodnia)

woj. kujawsko-pomorskie (część zachodnia)

woj. pomorskie (część zachodnia)

Dariusz Chrebela

tel. 600 992 549

d.chrebela@mojebambino.pl

woj. łódzkie (część wschodnia z Łodzią)

zachodnia część woj. mazowieckiego z Warszawą

Piotr Kozłowski

tel. 782 775 173

p.kozlowski@mojebambino.pl

woj. śląskie

woj. małopolskie (zachodnia część)