Multimedialna pracownia matematyczna

z monitorem interaktywnym insGraf DIGITAL

Nowoczesna pracownia matematyczna

Wyposażenie meblowe wspierające efektywną naukę przez działanie

właściwa aranżacja pracowni matematycznej w szkole
Mobilny stół Mila

Mobilne rozwiązania do pracowni

Krzesło Ergo

Wygoda i komfort wielogodzinnej nauki

Monitor interaktywny insGraf DIGITAL

Efektywna nauka przez działanie

Matematyka i jej pokrewne dziedziny są podstawowym czynnikiem wpływającym na rozwój osiągnięć ludzkości, dlatego kształtowanie kompetencji matematycznych stanowi podstawowe zadanie edukacji XXI wieku.

Kształtowanie umiejętności matematycznych wymaga przygotowanego matematycznego otoczenia. Pracownia matematyczna przygotowana pod kątem wspierania kompetencji matematycznych została wyposażona w mobilne meble, pozwalające na szybką zmianę ustawień stołów i dostosowanie ich pod kątem metod i form pracy, które będą wykorzystywane na lekcji. Łatwe w przenoszeniu i łączeniu mobilne stoły i krzesła pozwalają na zorganizowanie odpowiedniego układu klasy w ciągu kilku chwil i przy niewielkim nakładzie energii. W sali matematycznej znalazły się także wygodne krzesła Ergo, wyróżniające się nowoczesnym kształtem. Krzesła posiadają lekko sprężyste oparcie, które w naturalny sposób dostosowuje się do pleców dziecka oraz szeroko rozstawione nogi zapewniające wysoką stabilność. Wysokiej jakości wyposażenie gwarantuje komfort i pozwala skupić się na podejmowanych działaniach.

ZOBACZ ARANŻACJĘ

Innowacyjna, multimedialna pracownia matematyczna

Profesjonalne pomoce dydaktyczne

do szkolnych pracowni matematycznych

Multimedialna Pracownia Matematyczna została wyposażona w najwyższej jakości monitor interaktywny InsGraf DIGITAL, który umożliwia przeprowadzenie atrakcyjnych zajęć, angażujących zmysł wzroku, słuchu i dotyku

Multimedia w edukacji wspierają nauczyciela w procesie przekazywania wiedzy i kształtowaniu pozytywnego nastawienia do nauki. Innowacyjna Monitor interaktywny insGraf DIGITAL pozwala na rysowanie, pisanie, korzystanie z programów multimedialnych oraz odtwarzanie filmów i dźwięków. Nauczyciel może przedstawić matematykę i teorie w przystępny sposób. Doskonała jakość obrazu i symulacji sprawia, że uczniowie szybciej przyswajają wiedzę i na dłużej zapamiętują zdobyte informacje. Prezentowane w interaktywnej formie procesy matematyczne, możliwość dzielenia się wynikami i efektami prac, zachęcają ucznia do działania i pokonywania trudności.

monitor interaktywny insgraf digital do pracowni matematycznej

Wśród polecanych przez specjalistów programów multimedialnych szczególnie miejsce zajmuje program Matematyka! To rozumiem. Ćwiczenia zawarte w programie wspierają umiejętność rozwiązywania zadań rachunkowych, zagadek matematycznych i eksperymentowania na liczbach. Wiedza przekazana w formie zabawy, dopełniona kolorowymi grafikami i motywacyjnymi nagraniami dźwiękowymi, przenosi dzieci w interaktywny świat matematyki, utrwala pojęcie liczby i działań zachodzących na liczbach. Uczeń ma możliwość powtórzenie zadania, sprawdzenia wyniku, otrzymuje wzmacniającą informację w przypadku popełnienia błędu. Wszystko to sprawia, że dzieci chętniej podejmują wyzwania związane z matematyką i mocniej angażują się w ich wykonanie.

plansza programu multimedialnego matematyka to rozumiem do pracowni matematycznej
ekran programu matematyka to rozumiem do pracowni matematycznej
program multimedialny do pracowni matematycznej w szkole
program matematyka to rozumiem do pracowni matematycznej

Zadbaj o odpowiednią aranżację przestrzeni

Odpowiednio zaprojektowana sala dydaktyczna staje się skutecznym narzędziem w pracy nauczyciela.

Produkty polecane przez specjalistów

Matematyka!
To rozumiem
 • ponad 460 zróżnicowanych lekcji dla uczniów klas I – III
 • angażujące ćwiczenia interaktywne
 • zgodny z podstawą programową
MPP
Matematyka
 • multimedialny program przeznaczony dla klas 4–8 szkoły podstawowej
 • 22 zagadnienia
 • 93 lekcje do przeprowadzenia na tablicy interaktywnej
Pakiet
Matematyka
 • zestaw pomocy do nauki matematyki
 • wsparcie w realizacji podstawy programowej
 • zestaw pomocy przeznaczony na cały rok szkolny
Klocki
Numicon
 • Kształtowanie myślenia matematycznego
 • nauka matematyki przez zabawę
 • nauka matematyki przez działanie
Węzły matematyki.
Kąty, figury, bryły
 • rozwój kompetencji matematycznych
 • matematyka w życiu codziennym
 • zestaw scenariuszy i pomocy dydaktycznych
Lekcjoteka.
Matematyka
 • zasoby dla nauczycieli klas 4-6
 • interaktywne ćwiczenia, animacje, symulacje
 • przystępna forma przekazu
odtwarzanie filmów matematycznych z monitorem interaktywnym insgraf digital w pracowni matematycznej

Top produkt

Najwyższej jakości monitor interaktywny insGraf DIGITAL to sposób na ciekawe i angażujące lekcje w szkole podstawowej.

Wykorzystaj najwyższej jakości obraz do odtwarzania filmów, prezentacji fotografii oraz grafik i przenieś edukację na najwyższy możliwy poziom.

Najczęściej wybierane produkty do pracowni matematycznej

Mobilny stół w kształcie trójkąta

Poznaj najchętniej wybierane produkty

Estetyczne i ergonomiczne krzesło

Potrzebujesz doradztwa, jak wyposażyć multimedialną pracownię matematyczną?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Ewa Myka-Zaprawa
667 633 861
e.myka@mojebambino.pl

Anita Smolińska
781 980 221
a.smolinska@mojebambino.pl

Mateusz Kociuba
667 622 034
m.kociuba@mojebambino.pl

Piotr Waś
504 266 598
p.was@mojebambino.pl

Napisz do nas!

Moje Bambino

ul. Graniczna 46, Łódź

biuro@mojebambino.pl

Formularz kontaktowy

Nowoczesna pracownia matematyczna to multimedialna sala z innowacyjnym wyposażeniem, wspierającym naukę przez działanie. Matematyka jest podstawową dziedziną wiedzy, wpływającą na rozwój osiągnięć ludzkości, dlatego kształtowanie kompetencji z nią związanych jest tak istotne w XXI wieku. Zdobywanie matematycznych umiejętności wymaga jednak właściwie zaaranżowanego i przygotowanego otoczenia edukacyjnego. Pracownia matematyczna powinna być wyposażona w mobilne meble, które pozwalają na szybką zmianę ustawień stołów i dostosowanie ich pod kątem metod i form pracy podczas zajęć. Łatwe w łączeniu stoły i krzesła pozwalają na zorganizowanie potrzebnego układu pracy, szybko i przy niewielkim wysiłku. W sali matematycznej mogą się znaleźć także krzesła Ergo, przystosowujące się do pleców dziecka oraz zapewniające poprawną postawę ciała, pozwalającą na bezpieczne i komfortowe przyswajanie wiedzy. W każdej multimedialnej pracowni matematycznej powinien się znaleźć monitor interaktywny insGraf Digital, który umożliwia prowadzenie angażujących zajęć, z wykorzystaniem innowacyjnych materiałów audiowizualnych i wielozmysłowe nauczanie matematyki. W innowacyjnej edukacji niezwykle ważną rolę odgrywają multimedia, które powodują większe zaangażowanie uczniów oraz wpływają pozytywnie na skupienie i koncentrację podczas wykonywania zadań. Nowoczesny monitor interaktywny insGraf DIGITAL pozwala na rysowanie, pisanie, korzystanie z programów multimedialnych oraz odtwarzanie filmów i dźwięków. Dzięki temu nauczyciele mogą w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć skomplikowane działania matematyczne zarówno w klasie jak i podczas nauki zdalnej lub hybrydowej. Monitor interaktywny insGraf Digital posiada funkcję naukowego kalkulatora, który stanowi niezbędne narzędzie pracy w szkole ponadpodstawowej. Szczególną rolę w nowoczesnej pracowni matematycznej stanowią multimedialne programy dydaktyczne np. Matematyka. To rozumiem!, zawierający atrakcyjne ćwiczenia, wspierające umiejętność rozwiązywania zadań rachunkowych oraz eksperymentowania na liczbach. Wiedza przekazywana w formie zabawy jest skuteczniejsza w utrwalaniu pojęcia liczb oraz w rozwiązywaniu trudnych działań matematycznych, dlatego program obejmuje różnego rodzaju quizy, gry i zabawy matematyczne do realizacji w klasie. Innowacyjnie wyposażona pracownia matematyczna gwarantuje komfort pracy uczniów oraz pozytywnie wpływa na osiągane przez nich wyniki w nauce.
Szukacie pomysłu na nowoczesną aranżację pracowni matematycznej, która ułatwi przyswojenie matematycznych zagadnień i zdobywanie kluczowych umiejętności w szkole? Sprawdźcie naszą ofertę.