Multimedialna pracownia językowa

Wielozmysłowy, innowacyjny sposób nauki języków obcych

z monitorem interaktywnym insGraf DIGITAL

Multimedialna pracownia językowa w szkole

Wielozmysłowy, innowacyjna sposób nauki języków obcych

pracownia językowa w szkole rzut z góry
Monitor interaktywny insGraf

Intuicyjny interface z przydatnymi aplikacjami

Sensolab

Multimedialny model technologii informacyjno-komunikacyjnej

Krzesło Flexi

Wygodne krzesło o ergonomicznym kształcie

ZOBACZ ARANŻACJĘ

Multimedialna pracownia językowa została stworzona z myślą o efektywnej nauce języków obcych. Znalazły się tu innowacyjne narzędzia, które ułatwia proces opanowanie języków obcych przez wielozmysłowe oddziaływanie.

Pracownia językowa została zaaranżowana w sposób wspierający pracę nauczyciela i zachowania uczniów. Układ stołów w kształcie podkowy umożliwia współpracę, wspiera zaangażowanie i skupienie uwagi, zachęca do komunikacji i wypowiadania się na forum klasy. Nauczyciel może swobodnie podejść do każdego ucznia i indywidualizować proces nauczania.

Krzesła Flexi zapewnią komfort siedzenia, co sprzyja efektywnemu przyswajaniu treści oraz utrzymaniu prawidłowej postawy ciała. Krzesła Flexi dostępne są również w wersji mobilnej, co umożliwia szybkie i ciche przemieszczanie się, jeśli wymaga tego forma, czy metoda pracy, wybrana przez nauczyciela.

Dopełnienie wyposażenia pracowni językowej stanowią eleganckie, białe meble z kolekcji Grande. Bezpieczne, łatwe do utrzymania  w czystości zestawy szkolne Grande, oparte są na modułach, które możemy w dowolny sposób zestawiać i rozbudowywać.

Środowisko sprzyjające nauce języka obcego

Nowoczesne, multimedialne laboratoria językowe

Multimedialna pracownia językowa to rozwiązanie skierowane do szkół podstawowych i szkół językowych. W centrum pracowni znajduje się Interaktywny Monitor insGraf DIGITAL, który umożliwia odtwarzanie najwyższej jakości nagrań i filmów wideo, stanowiących cenne źródło poprawnej wymowy. Nagrania dźwiękowe i powtarzanie słów mówionych przez lektora usprawniają trening wymowy i przełamują barierę komunikacyjną. Wbudowany w monitor komputer z szybkim procesorem, usprawnia przebieg lekcji, a możliwość tworzenia własnych zasobów na monitorze pozwala dostosować materiał edukacyjny do możliwości uczniów.

Ważny element wyposażenia sali stanowi SensoLab. Pracownia językowa wyposażona w Sensolab to środowisko sprzyjające nauczaniu i uczeniu się języka obcego. SensoLab umożliwia łatwe zarządzanie lekcjami przez łączenie głosowe oraz zarządzanie formami pracy w grupach. Nauczyciel może w dowolnym momencie skierować uwagę na poszczególnych członków klasy lub konkretnego ucznia i na podstawie obserwacji dostosowywać poziom nauczania do jego możliwości. Ważną funkcjonalnością, którą niesie ze sobą  SensoLab jest słuchanie konwersacji w czasie rzeczywistym oraz ich odtwarzanie w późniejszym terminie. Pozwala to uczniom dokładnie wsłuchać się we własną wypowiedź i na tej podstawie korygować błędy.

pracownia językowa w szkole

Zadbaj o odpowiednią aranżację przestrzeni

Odpowiednio zaprojektowana sala dydaktyczna staje się skutecznym narzędziem w pracy nauczyciela.

Produkty polecane przez specjalistów

Akademia Umysłu JUNIOR EDU + język angielski
 • 80 gier edukacyjnych zebranych w 4 programach multimedialnych
 • edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
 • gotowe scenariusze zajęć
Pakiet Angielski całość do FunFloor
 • Pakiet język angielski do podłogi interaktywnej FunFloor

 • 100 gier podzielone na 30 działów

 •  bogate słownictwo (ponad 500 słówek)

Ścienna plansza dydaktyczna
 • foliowana plansza oprawiona w drewniane wałki, wym. 160 x 120 cm
 • zawiera wykaz czasowników nieregularnych
 • szybko przyswajalne źródło wiedzy
 Plansza ze stroną biernę
 • plansza dydaktyczna “The tenses passive voice”
 • skrót informacji nt. tworzenia strony biernej
 • przeznaczona dla uczniów klas V-VIII
Kostki
do nauki
 • zestaw kostek do nauki języka angielskiego
 • kostki z tematami do wypowiedzi
 • ciekawy sposób nauki j. angielskiego
monitor interaktywny insgraf digital do pracowni językowej z ekranem tom and keri do angielskiego w szkole

TOP produkt

Monitor insGraf DIGITAL 86 oferuje kompleksowe rozwiązania do prowadzenia lekcji w szkołach.

Monitor z wbudowanym systemem Android 8.0, rozdzielczością 4K UHD 3840 x 2160 oraz intuicyjnym interface z przydatnymi aplikacjami gwarantuje najlepsze warunki rozwoju młodego człowieka.

Najczęściej wybierane produkty do pracowni językowej

 Wysoka odporność na zabrudzenia i uszkodzenia

Poznaj najchętniej wybierane produkty

Funkcjonalny stół o do pracowni językowej

Potrzebujesz doradztwa, jak wyposażyć multimedialną pracownię językową?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Ewa Myka-Zaprawa
667 633 861
e.myka@mojebambino.pl

Anita Smolińska
781 980 221
a.smolinska@mojebambino.pl

Mateusz Kociuba
667 622 034
m.kociuba@mojebambino.pl

Piotr Waś
504 266 598
p.was@mojebambino.pl

Napisz do nas!

Moje Bambino

ul. Graniczna 46, Łódź

biuro@mojebambino.pl

Formularz kontaktowy

Odpowiednio wyposażona pracownia językowa to multimedialna i innowacyjna pomoc, która może stać się przydatnym narzędziem do skutecznej nauki języków obcych.
Pracownia językowa powinna być zaaranżowana w sposób wspierający nauczyciela oraz zachowania uczniów. Taka, która zachęca uczniów do aktywnego udziału na zajęciach. Aby umożliwić współpracę między uczniami oraz wzajemną dyskusję, pracownię językową należy zaopatrzyć w stoły w układzie podkowy. Dzięki temu nauczyciel może podejść do każdego ucznia i zindywidualizować proces nauczania. Krzesła Flexi zapewnią mobilność, która umożliwia ciche i szybkie przemieszczanie się w trakcie pracy w grupach. Dodatkowo krzesła Flexi sprzyjają utrzymaniu poprawnej postawy ciała, co przyczynia się do lepszego komfortu pracy. Dopełnieniem pracowni językowej są meble z kolekcji Grande, bezpieczne i łatwe do zachowania czystości. Ponadto są one oparte na modułach, które można w dowolny sposób zestawiać i rozbudowywać. Ważnym elementem klasy do nauki języków obcych, sprzyjającym nowoczesnej edukacji, jest monitor interaktywny insGraf Digital. Umożliwia on odtwarzanie najwyższej jakości nagrań i filmów wideo, które stanowią ważne źródło poprawnej wymowy. Nagrania dźwiękowe usprawniają trening wymowy oraz przełamują barierę komunikacyjną. Monitor interaktywny sprawi, że lekcje języka obcego będą angażujące oraz będą rozwijać umiejętności językowe. Dopełnienie pracowni językowej stanowi SensoLab, które sprawia, że pracownia językowa jest miejscem, sprzyjającym nauczaniu i uczeniu się języków obcych. Jest to multimedialny model technologii informacyjno-komunikacyjnej, który umożliwia zarządzanie pracownią komputerową, przesyłanie multimediów, konwersacje i czat w grupach, co wspomaga współpracę.
Pomocnym narzędziem, który uatrakcyjnia naukę języków obcych są tradycyjne pomoce dydaktyczne. Ścienna plansza dydaktyczna zawierająca wykaz czasowników nieregularnych, jest szybkim, przyswajalnym źródłem wiedzy natomiast kostki do nauki języka to ciekawy sposób na naukę języka angielskiego, zawierającym tematy do rozpoczęcia wypowiedzi.
Potrzebujesz pracowni klasowej do nauki języków obcych, która będzie skutecznym narzędziem w pracy nauczyciela?
Sprawdź nasze gotowe aranżacje pracowni szkolnej, wspomagające naukę.