Multimedialna pracownia biologiczna

Innowacyjne lekcje z monitorem interaktywnym insGraf DIGITAL

Biologiczna pracownia badawcza sprzyjająca eksperymentowaniu

Nowoczesne pomoce edukacyjne do pracowni biologicznej

nowoczesna pracownia biologiczna w szkole
Krzesło Genito

mobilne krzesło z oparciem

Szafka laboratoryjna mobilna

mobilna szafka do pracowni przedmiotowych

Moduł Powietrze

gotowe narzędzie dla nauczyciela do realizacji zajęć z tematyki powietrza

Monitor Interaktywny insGraf DIGITAL 75

najwyższej jakości monitor interaktywny

ZOBACZ ARANŻACJĘ

Zgodnie z założeniami podstawy programowej zadaniem szkoły jest zapewnienie uczniom warunków sprzyjających podejmowaniu wielokierunkowej aktywności. W nowoczesnej pracowni biologicznej znalazły się m.in. pomoce z segmentu modułowych pracowni przyrodniczych MPP) – Moduł Woda i Moduł Powietrze – pomoce na licencji Centrum Nauki Kopernik, oparte na wykorzystaniu w edukacji metody badawczej, która zachęca uczniach do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi, podejmowania wyzwań, stawiania hipotez, formułowania wniosków i współpracy w grupie.

Całość wyposażenia pracowni biologicznej uzupełniają modułowe konstrukcje z kolekcji mebli Grande, które doskonale sprawdzą się zarówno do eksponowania, jak i przechowywania pomocy dydaktycznych. Mobilne krzesła Genito, zapewnią sprawne i ciche przemieszanie się uczniów, dając możliwość uczenia się od siebie nawzajem, zmiany grupy, czy przyglądania się pracom innych. Szafka laboratoryjna przeznaczona do eksperymentowania, z rozkładanym blatem, mobilna, daje uczniom możliwość obserwacji prowadzonych doświadczeń z każdej strony. Warto zwrócić uwagę na stoły, do pracowni koniecznie trzeba wybrać te z trwałym obrzeżem HPL, odpornym na zalanie różnymi substancjami. Nowoczesny wydźwięk edukacyjny nadaje Monitor Interaktywny insGraf DIGITAL, z użyciem którego możemy prezentować eksperymenty, tworzyć własną bazę zasobów edukacyjnych, czy prowadzić lekcje zdalne z uczniami, którzy nie mogą z różnych powodów uczestniczyć w zajęciach.

Pomoce dydaktyczne do pracowni biologicznej

Modułowe pracownie przyrodnicze

Nowoczesna pracownia biologiczna została wyposażona w sprzęt multimedialny i pomoce dydaktyczne umożliwiające przeprowadzanie badań i doświadczeń z przedmiotów przyrodniczych. Sprzęt i wyposażenie pracowni ułatwia nauczycielowi prowadzenie zajęć i utrwala pasję badawczą wśród uczniów.

Ważnym elementem wyposażenia klasy jest mobilne laboratorium badawcze, które umożliwia szybkie przearanżowanie sali szkolnej w mini pracownię naukową. Laboratorium wyposażone jest w dwa duże rozkładane blaty do przeprowadzania badań i doświadczeń, co daje możliwość pracy kilkorga dzieci równocześnie. Laboratorium Grande XXL wyposażone jest w szafkę z dwiema półkami zamykanymi na kluczyk oraz wysuwaną szafka na kółkach z pojemnikami Gratnels do przechowywania. Posiada wbudowane, bezpieczne lustro, halogen doświetlający blat, tablicę magnetyczną, 2 kontakty i 4 wieszaki, służące do zawieszania wagi. Duże stoły prostokątne Mila odporne na zarysowania i zalania, zapewniają komfort przeprowadzania eksperymentów.

szkolne laboratorium do doświadczeń w pracowni biologicznej

Zadbaj o odpowiednią aranżację przestrzeni

Odpowiednio zaprojektowana sala dydaktyczna staje się skutecznym narzędziem w pracy nauczyciela.

Produkty polecane przez specjalistów

Moduł Woda
 • 30 scenariuszy pozwalających zbadać właściwości wody
 • zestaw materiałów dla nauczyciela
 • zestawem narzędzi potrzebnych do wykonania doświadczeń
Moduł Powietrze
 • autorski zestaw edukacyjny
 • sprzęt z wyposażenia labolatoryjnego
 • materiały i scenariusze niezbędne do uczenia praktycznego
Moduł Energia
 • mobilny zestaw doświadczalny
 • tematyka doświadczeń skupiona wokół zjawiska Energii
 • realizacja celów w zakresie przedmiotów przyrodniczych
MPP Biologia
 • multimedialna Pracownia Przedmiotowa
 • realizacja założeń podstawy programowej
 • zasoby z ćwiczeniami, symulacjami, filmami oraz grami edukacyjnymi
LaboLab
 • modułowa pracownia przyrodnicza “Struktury roślin i zwierząt”
 • realizacja założeń podstawy programowej
 • zasoby z ćwiczeniami, symulacjami, filmami oraz grami edukacyjnymi
Mikroskop
 • mikroskop z wbudowaną kamerą
 • wysoka jakość obrazu mikroskopowego
 • uchwyt wkomponowany w statyw ułatwia bezpieczne i pewne przenoszenie mikroskopu
ekran monitora interaktywnego insgraf digital z programem do biologii

TOP produkt

Monitor interaktywny insGraf DIGITAL 65 – 4K UHD to innowacyjna technologia w zakresie prezentowania danych, umożliwiająca prowadzenie innowacyjnych lekcji w szkole.

Prezentacja materiałów dydaktycznych, zdjęć i filmów przyrodniczych na monitorze InsGraf Digital wyróżniającym się najwyższej jakości obrazem, pozwala przedstawić uczniom najdrobniejsze detale, zachęca do aktywnego odkrywania świata i poznawania zjawisk przyrody.

Najczęściej wybierane produkty do pracowni biologicznej

Wygodny stół z dużą powierzchnią do pracy

Poznaj najchętniej wybierane produkty

Estetyczne i ergonomiczne krzesło

Potrzebujesz doradztwa, jak wyposażyć nowoczesną pracownię biologiczną?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Ewa Myka-Zaprawa
667 633 861
e.myka@mojebambino.pl

Anita Smolińska
781 980 221
a.smolinska@mojebambino.pl

Mateusz Kociuba
667 622 034
m.kociuba@mojebambino.pl

Piotr Waś
504 266 598
p.was@mojebambino.pl

Napisz do nas!

Moje Bambino

ul. Graniczna 46, Łódź

biuro@mojebambino.pl

Formularz kontaktowy

Nowoczesna pracownia biologiczna sprzyja eksperymentowaniu i utrwala pasję badawczą u uczniów. Sala do nauki biologii powinna być wyposażona w sprzęt multimedialny i pomoce dydaktyczne, które ułatwią przeprowadzanie badań i doświadczeń z przedmiotów przyrodniczych. W sali biologicznej powinny się znaleźć pomoce z segmentu modułowych pracowni przyrodniczych- Moduł Woda i Moduł Powietrze. Są to pomoce na licencji Centrum Nauki Kopernik, które są oparte na wykorzystywaniu w edukacji metody badawczej, zachęcającej do zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi. Ważnym elementem pracowni biologicznej są modułowe meble Grande, które będą doskonałe do przechowywania pomocy dydaktycznych. Mobilne krzesła Genito umożliwiają ciche i szybkie przemieszczanie się po pracowni, dając możliwość pracy w grupie oraz wspólnej dyskusji na temat poszukiwania rozwiązania. Szafka laboratoryjna z rozkładanym blatem zapewnia uczniom możliwość wnikliwej obserwacji prowadzonych doświadczeń. Salę do nauki biologii, warto wyposażyć w stoły z trwałym obrzeżem HPL, które są odporne na zalanie różnymi substancjami. Niezwykle pomocnym narzędziem w pracowni biologicznej jest monitor interaktywny insGaf Digital. Z jego użyciem można prezentować eksperymenty, tworzyć własną bazę zasobów edukacyjnych, bądź prowadzić lekcje zdalne z uczniami, którzy nie mogą z różnych powodów uczestniczyć w zajęciach. Z użyciem monitora interaktywnego insGraf Digital, istnieje możliwość prezentacji materiałów dydaktycznych, zdjęć i filmów, które pozwolą przedstawić uczniom najdrobniejsze detale, a to sprawia, że chętniej chcą poznawać świat przyrody.
Ważnym elementem innowacyjnego wyposażenia pracowni jest mobilne laboratorium badawcze, ułatwiające szybkie przearanżowanie sali szkolnej w mini pracownię. Zestaw posiada dwa duże blaty, które nadadzą się do przeprowadzenia badań oraz doświadczeń, co daje możliwość pracy kilkorga dzieci równocześnie. Dodatkowo duże prostokątne stoły są odporne na zarysowania i zalanie oraz zapewniają komfort przeprowadzania doświadczeń.
Sprawdź nasze pomysły na innowacyjne aranżacje pracowni biologicznej, zapewniającej skuteczną edukację.