EDUKACYJNY ROBOT PHOTON

INTERDYSCYPLINARNA NAUKA PROGRAMOWANIA

Edukacyjny Robot Photon jest innowacyjną pomocą edukacyjną, która wspiera naukę kodowania i programowania na każdym etapie edukacyjnym i realizuje założenia podstawy programowej w obszarze STEAM: nauki, technologii, inżynierii, sztuki oraz matematyki. Z robotem Photon możemy pracować zarówno na zajęciach z informatyki, matematyki, jak również i języka polskiego, czy angielskiego.

 

Lekcje z edukacyjnym robotem Photon wspierają u dzieci:

 • wyobraźnię i kreatywność,
 • logiczne myślenie,
 • ciekawość i postawę badawczą,
 • umiejętność pracy zespołowej,
 • zrozumienie kodowania i programowania,
 • rozwój myślenia komputacyjnego,
 • interdyscyplinarne podejście do nauki.
Lekcje z robotem Photon
robot photon dla edukacji opis czujników

Edukacyjny robot Photon przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-18 lat.

Pierwszy taki robot, który uczy się programowania razem z dzieckiem. Intuicyjna i przyjazna obsługa, bogate funkcjonalności i możliwości edukacyjnego wykorzystania zachwycają uczniów i nauczycieli w przedszkolach i w szkołach.

robot photon dla edukacji grafika dla szkół i przedszkoli
Dowiedz się więcej

Zabawa i nauka z robotem Photon w placówce i w domu

Odkryj możliwości edukacyjnych aplikacji, stworzonych z myślą o komforcie pracy nauczyciela i ucznia.

ikonka aplikacji robot photon coding do kodowania

Photon Coding

robot photon dla edukacji ikonka aplikacji

Photon Robot

robot photon dla edukacji ikonka dongle

Photon Magic Bridge

robot photon dla edukacji ikonka rivals bitwy robotów

Photon Rivals

Photon EDU (dla szkół)

Photon AI

Pobierz aplikację

POZNAJ CAŁĄ RODZINĘ ROBOTÓW PHOTON

Poszerz możliwości robota edukacyjnego Photon o nowe funkcje.

WSPIERAJ EDUKACYJNĄ FUNKCJĘ PHOTONA DZIĘKI DODATKOWYM POMOCOM

Photon, to wyjątkowy robot. Rośnie wraz z dzieckiem i nabywa umiejętności wraz z postępami edukacyjnymi ucznia. Dzieci zarówno małe, jak i duże pokochały Photona, ponieważ zaspakaja ich potrzebę ciekawości i poznawania świata. Nauczyciele chwalą pomoc za doskonała obudowę merytoryczną, wytrzymałość i łatwość obsługi. Zależy nam, by zajęcia z Photonem były atrakcyjne i różnorodne, dlatego przygotowaliśmy całą gamę edukacyjnych pomocy, które można wykorzystać, by jeszcze bardziej wzmocnić przekaz, skupienie uwagi i zaangażowanie uczniów.

Pakiet ochronny Photon™ Care

Rozszerz gwarancję na wszelkie uszkodzenia mechaniczne Photon™ Robot for Education aż do 5 lat.

W ramach pakietu skorzystasz z bezpłatnej naprawy, gdy dojdzie do:

 • awarii elektroniki
 • uszkodzenia obudowy
 • zalania
 • mechanicznego uszkodzenia elektroniki
 • zużycia elementów mechanicznych

Wykorzystaj monitor dotykowy i tablicę interaktywną do nauki programowania

Zwiększ możliwości pracy z edukacyjnym robotem Photon dzięki nowoczesnym tablicom multimedialnym i monitorom insGraf DIGITAL, które pozwolą jeszcze lepiej prezentować materiał dydaktyczny i prowadzić dynamiczne oraz angażujące zajęcia z programowania.

Potrzebujesz doradztwa w wyborze pomocy dydaktycznych do nauki kodowania i programowania?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Ewa Myka-Zaprawa
667 633 861
e.myka@mojebambino.pl

Anita Smolińska
781 980 221
a.smolinska@mojebambino.pl

Mateusz Kociuba
667 622 034
m.kociuba@mojebambino.pl

Piotr Waś
504 266 598
p.was@mojebambino.pl

Napisz do nas!

Moje Bambino

ul. Graniczna 46, Łódź

biuro@mojebambino.pl

Formularz kontaktowy

Roboty edukacyjne oraz inne innowacyjne pomoce dydaktyczne na dobre zagościły w polskim systemie oświaty. Robot Photon Edu to innowacyjna pomoc dydaktyczna do programowania, która rozwija u dzieci i młodzieży zdolność logicznego myślenia i uczy kodowania. Robot Photon Edu to pierwszy na świecie interaktywny robot edukacyjny, który rozwija się razem z dzieckiem. Oznacza to, że jego umiejętności są ściśle powiązane z tym, czego nauczył się użytkownik. Intuicyjna obsługa robota i różne stopnie trudności sprawiają, że robot Photon Edu jest gotowy do działania w momencie wyjęcia go z pudełka. Dodatkowo produkt nie wymaga żadnej konfiguracji i może być obsługiwany przez każdego nauczyciela bez przygotowania i wykształcenia technicznego. Wykorzystanie robota Photona Edu na zajęciach, pozwala na rozwinięcie kluczowych umiejętności uczniów, kreowanie sytuacji systematycznie wspierających mechanizmy uczenia się, wyzwalając jednocześnie radość i budząc ich ciekawość poznawczą. Robot Photon Edu to przystępne wprowadzenie do programowania, które rozwija kompetencje kluczowe dzieci w najbardziej odpowiedni sposób, na każdym etapie ich rozwoju. W zestawie z robotem edukacyjnym Photon Edu i aplikacją mobilną nauczyciel otrzymuje pakiet gotowych scenariuszy i pomysłów na zajęcia, pozwalających realizować program podstawy programowej dla przedmiotów „zajęcia komputerowe” oraz „informatyka” zgodnie z wymaganiami określonymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Wykorzystanie nowoczesnych technologii w przedszkolu i w szkole podstawowej stymuluje rozwój dzieci, nie tylko w obszarze poznawczym i społecznym, ale również umożliwia realizację treści programowych z obszaru emocjonalnego i fizycznego. Robot Photon Edu to innowacyjna edukacja, która odbywa się poprzez eksplorowanie świata i angażujące doświadczenia, które zaciekawią każde dziecko. Istnieje także możliwość zwiększenia atrakcyjności lekcji, dzięki dodatkowym akcesoriom takim jak maty tematyczne czy fiszki z obrazkami. Robot edukacyjny Photon Edu może być z powodzeniem łączony na lekcjach z monitorem Insgraf Digital w celu zwiększenia możliwości edukacyjnych. Dzieci widzą postępy pracy na bieżąco, co angażuje całą grupę do aktywnego brania udziału w zajęciach, jednocześnie rozwijając pracę zespołową. Sprawdź pomoc edukacyjną, dostępną w ofercie Moje Bambino i prowadź innowacyjne zajęcia, które pozwolą rozwinąć u dzieci kluczowe umiejętności przyszłości.