Magiczna Ściana

Nowe oblicze innowacyjnej edukacji

Interaktywne zajęcia w przedszkolu i w szkole

Magiczna Ściana to innowacyjna propozycja na rynku multimedialnych pomocy edukacyjnych. Jedyna w swoim rodzaju wielofunkcyjna tablica multimedialna, z możliwością obsługi za pomocą rzutu piłkami oraz pisaka interaktywnego to zintegrowany system rozrywki grupowej, umożliwiający skuteczną naukę przez zabawę w przedszkolu i w szkole.

Magiczna Ściana łączy aktywność ruchową z wirtualną rzeczywistością, umożliwia odtwarzanie materiałów audio i wideo, obsługę przeglądarki internetowej czy korzystania z autorskiego programu graficznego czy kursu językowego.

Dowiedz się więcej

Mobilna konstrukcja pozwala na wygodne przemieszczanie Magicznej Ściany między salami, dzięki czemu z powodzeniem można ją wykorzystać w klasie, w świetlicy czy w sali gimnastycznej m.in. podczas szkolnych uroczystości i przedstawień.

Dzięki pakietowi aplikacji, quizów i gier Magiczna Ściana stanowi nowoczesne narzędzie edukacyjne, które z powodzeniem sprawdza się nie tylko w przedszkolu i w szkole, ale również stanowi nieocenioną pomoc w zajęciach rehabilitacyjnych, ukierunkowanych na podwyższenie sprawności ruchowej i sensorycznej uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Centrum multimedialne

Ekran o przekątnej ponad 2 m

Nauka programowania

Zawiera oprogramowanie Pixblocks

Zajęcia grupowe

Dla 10-15 osób jednocześnie

magiczna ściana przykład gry z wykorzystaniem programu Akademia Bambika
Wysokiej jakości obraz

Projektor ultrakrótkoogniskowy Epson EB 680 o jasności 3500 AL

Urządzenie typu All-in-One

Wbudowany komputer (z łącznością Wi-Fi i systemem Windows)

Komfortowa obsługa

Pisak interaktywny wraz z uchwytem

Akcesoria dodatkowe

Zestaw pomarańczowych piłek wraz z pojemnikiem

INTERAKTYWNA EDUKACJA

Innowacyjne rozwiązania do nauki przez zabawę

Skorzystaj z edukacyjnych możliwości wielofunkcyjnej tablicy multimedialnej i prowadź dynamiczne, pełne aktywności ruchowej zajęcia w przedszkolu i w szkole. Tematyczne quizy, łamigłówki i gry, rozwijające spostrzegawczość, refleks i koordynację wzrokowo-ruchową to tylko wybrane korzyści płynące z wykorzystania Magicznej Ściany w każdej nowoczesnej sali i w klasie. Już dziś zamów Magiczną Ścianę i korzystaj z funkcjonalności centrum multimedialnego: odtwarzaj filmy wideo i prezentacje, zorganizuj karaoke, występy szkolne czy uroczyste apele.

Zobacz film

Uzupełnij Magiczną Ścianę o:

Klawiatura Logitech Touch

 • bezprzewodowa klawiatura,
 • klawisze ułatwiające nawigację,
 • wbudowany panel dotykowy o przekątnej 3,5 cala,
 • duże przyciski, działające, jak w przypadku kliknięcia lewym i prawym przyciskiem myszy.
Kup teraz

Zestaw do karaoke

 • mikrofonowy system bezprzewodowy,
 • dwukanałowy odbiornik bezprzewodowy,
 • dwa mikrofony doręczne,
 • pracuje na częstotliwościach 200.175MHz/201.400MHz.
Kup teraz

Akademia Bambika. Operacje myślowe na Magiczną ścianę

 • program stanowi uzupełnienie do produktu Magiczna Ściana,
 • dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat,
 • ćwiczenia i zadania o różnej tematyce,
 • rozwija umiejętności: szeregowania, klasyfikowania, myślenia przyczynowo-skutkowego, myślenia symbolicznego, pamięci, tworzenia sekwencji, logicznego myślenia.
Kup teraz

MAGICZNA ŚCIANA

WSPARCIEM W EDUKACJI WŁĄCZAJĄCEJ

Magiczna Ściana sprawdza się doskonale jako pomoc edukacyjna w pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami, w szczególności podczas zajęć ukierunkowanych na wspieranie sprawności ruchowej i sensorycznej dzieci z niepełnosprawnością fizyczną lub umysłową. Dzięki atrakcyjnym grom i animacjom możemy pracować z emocjami dziecka, jak i odpowiednio stymulować je poprzez dostarczanie nowych bodźców czy wyciszać nadmiar wrażeń w placówce.

Wybierz sprawdzone rozwiązania do edukacji włączającej w przedszkolu i w szkole.

Kup teraz
magiczna ściana z pakietem SPE rzucanie piłką w ekran
magiczna ściana jako centrum rozrywki oglądanie filmów edukacyjnych w przedszkolu i w szkole

Masz już Magiczną Ścianę w swojej placówce?

Odkryj kolejne rozwiązania do prowadzenia interaktywnych zajęć w przedszkolu i w szkole:

MONITORY DOTYKOWE

komfortowe nauczanie bez dodatkowego osprzętu, bez sterowników i kalibracji.

MAGICZNY DYWAN

interaktywna podłoga do nauki przez zabawę w przedszkolu i w szkole

Wyposażasz pracownię multimedialną w Twojej szkole?

Zainspiruj się naszymi pomysłami na edukacyjną przestrzeń z wykorzystaniem nowych technologii.

Multimedialna pracownia językowa

Innowacyjna koncepcja nauczania języków obcych

Multimedialna pracownia chemiczna

Interaktywne wyposażenie szkolnego laboratorium

Multimedialna pracownia informatyczna

Nowoczesne narzędzia nauczania informatyki

Multimedialna pracownia biologiczna

Nowe technologie w klasopracowni biologicznej

Potrzebujesz doradztwa w wyborze multimedialnego wyposażenia do przedszkola lub szkoły?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Ewa Myka-Zaprawa
667 633 861
e.myka@mojebambino.pl

Anita Smolińska
781 980 221
a.smolinska@mojebambino.pl

Mateusz Kociuba
667 622 034
m.kociuba@mojebambino.pl

Piotr Waś
504 266 598
p.was@mojebambino.pl

Napisz do nas!

Moje Bambino

ul. Graniczna 46, Łódź

biuro@mojebambino.pl

Formularz kontaktowy

Magiczna Ściana to multimedialne centrum edukacyjnej rozrywki, które pozwala na zaangażowanie w zajęcia całej grupy i klasy. Ta wielofunkcyjna tablica multimedialna pozwala na wyświetlanie prezentacji, filmów obrazów czy animacji oraz wygodne korzystanie z przeglądarki internetowej w celu korzystania z ogólnodostępnych zasobów dydaktycznych.
Wykorzystanie Magicznej Ściany w przedszkolu i w szkole wpisuje się w ideę Cyfrowej Szkoły, której założeniem jest skuteczne wspieranie uczniów w sprawnym posługiwaniu się nowymi technologiami, nauczanie z elementami innowacyjnych metod dydaktycznych, stosowanie interaktywnych i aktywizujących narzędzi podczas pracy na zajęciach.
Interaktywna rozrywka i edukacyjne walory Magicznej Ściany pozwalają na prowadzenie angażujących, dynamicznych i pełnych pasji lekcji, w których mogą wziąć udział wszyscy uczniowie, ponieważ pozwala ona na równoległą zabawę kilkunastu osobom jednocześnie. Interaktywna platforma z dostępem do aplikacji do nauki programowania, programów do nauki języka angielskiego czy edukacyjnych aplikacji takich jak Akademia Bambika, to doskonałe rozszerzenie możliwości efektywnego nauczania z wykorzystaniem Magicznej Ściany w przedszkolu i w szkole.
Zajęcia z interaktywną ścianą rozwijają zdolności motoryczne, zręczność, refleks, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową dzieci, sprawiając, że zdobywanie i doskonalenie nowych kompetencji jest nie tylko przyjemne, ale i dające wiele satysfakcji.
Edukacyjne gry i zabawy pozwalają na rozwój umiejętności współpracy w grupie, zdrowej rywalizacji, przyjmowania określonych ról w zespole czy oczekiwania na swoją kolej w wykonywaniu zadania. Wszystko to wpływa korzystnie na kształtowanie się osobowości i charakteru młodego człowieka.
Multimedia w szkole powinny stanowić przemyślany wybór, oparty o analizę potrzeb uczniów i możliwości, jakie daje nowoczesny sprzęt w placówce. Wybór Magicznej Ściany gwarantuje wysokiej jakości rozrywkę grupową, szerokie możliwości edukacyjnego wykorzystania podczas zajęć o różnej tematyce i zaangażowanie całej grupy i klasy w omawiane zagadnienia.
Współczesna edukacja musi stanowić odpowiedź na zagrożenia płynące z coraz mniejszej ilości ruchu, jakiej zażywają obecnie dzieci młodsze i starsi uczniowie. Dzięki interaktywnej ścianie dostępnej w ofercie Moje Bambino w łatwy i wygodny sposób można wprowadzić elementy zabawy ruchowej i skutecznie połączyć ją z realizowaniem edukacyjnych założeń zgodnych z zapisami podstawy programowej.
Szukasz innowacyjnych pomocy edukacyjnych do szkoły i przedszkola? Sprawdź naszą ofertę.