Akcesoria multimedialne

W trosce o komfort użytkowania

Akcesoria multimedialne przydatne w szkole

Zadbaj o komfort pracy uczniów, dzięki multimedialnym akcesoriom, niezbędnym do nauki w szkole.

Wybierz ergonomiczne rozwiązania w postaci bezprzewodowych myszy do laptopów, które zapewnią wygodną i efektywną pracę przez wiele godzin. Dodatkowy zewnętrzny napęd optyczny pozwoli na odtwarzanie materiałów wideo dostępnych na nośnikach DVD/CD i łatwiejszy dostęp do interaktywnych materiałów edukacyjnych.

Wysokiej jakości głośniki do tablic interaktywnych umożliwią emitowanie doskonałego dźwięku i zwiększenie możliwości prezentowania edukacyjnych treści audiowizualnych w klasie, podnosząc tym samym efektywność procesu nauczania.

Sprawdź szczegóły

W obliczu wyzwań związanych z kształceniem na odległość, każda pracownia szkolna powinna być wyposażona w dodatkowe akcesoria takie jak torby na laptopy czy słuchawki bezprzewodowe.

Troska o właściwe i bezpieczne przechowywanie sprzętu komputerowego powinna być priorytetem w szkole, bez względu na fakt, czy zajęcia odbywają się w klasie czy w ramach nauczania zdalnego.

Wysokiej jakości słuchawki stereofoniczne z mikrofonem umożliwią z kolei komfortowe wykonywanie ćwiczeń, wymagających skupienia uwagi, wsłuchania się w treść polecenia czytanego przez lektora czy różnego rodzaju nagrań dźwiękowych. Z powodzeniem znajdą zastosowanie w przestrzeni szkolnej jak i w domowym zaciszu, podczas edukacyjnych wideokonferencji.

KOMPATYBILNOŚĆ

Prawidłowa współpraca sprzętów

KOMFORT

Przechowywania i użytkowania

FUNKCJONALNOŚĆ

Rozszerzenie możliwości pracy

wielofunkcyjny smartpad do multimedialnych lekcji w szkole
Intuicyjna obsługa

przez przeciągnięcie palcem po ekranie

W zestawie:

odbiornik nano, kabel ładujący (USB).

Kompatybilność

Smart TV, Mac, Android, Windows XP / Vista / 7 / 8.

Poręczne wymiary

12 x 9,9 x 0,9 cm

Zasięg do 10 m

Wygoda sterowania sprzętem multimedialnym

INTUICYJNA OBSŁUGA MULTIMEDIÓW

Wielofunkcyjny Smart Pad

Postaw na komfort i wygodę podczas użytkowania nowoczesnych technologii w Twojej placówce. Wykorzystaj intuicyjne rozwiązania, dzięki którym obsługa innowacyjnych narzędzi i pomocy edukacyjnych stanie się jeszcze łatwiejsza!

Stylowy touchpad łączący funkcję panelu dotykowego i wirtualnej klawiatury sprawdzi się idealnie zarówno jako “myszka” do komputera, jak i praktyczne urządzenie sterujące sprzętem multimedialnym w Twojej klasie.

Kup teraz

Torba do notebooka 15,6

 • Torba na laptopa o przekątnej 15,6 cali
 • odpowiednia również do mniejszych laptopów
Kup teraz

Bezprzewodowa mysz optyczna

 • TERRA Mouse NBM1000B wireless BT
 • Zasięg bezprzewodowego routera: 10 m
 • Liczba przycisków: 3
 • Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
 • Technologia wykrywania ruchu: Optyczny
 • Rozdzielczość ruchu: 4000 DPI
 • Bluetooth: Tak
 • Interfejs urządzenia: RF Wireless+USB
 • Liczba kółek przewijania myszy: 1
Kup teraz

Zewnętrzny napęd optyczny

 • Zewnętrzny odtwarzacz i nagrywarka płyt DVD/CD
 • z interfejsem USB,
 • do notebooków bez napędu DVD/CD.
Kup teraz

Słuchawki stereofoniczne z mikrofonem

 • dwukanałowe słuchawki
Kup teraz

WYBIERZ REKOMENDOWANE POMOCE:

PROJEKTOR

do wyświetlania wysokiej jakości materiałów dydaktycznych

TABLICĘ MULTIMEDIALNĄ

do prowadzenia dynamicznych i angażujących lekcji, pełnych interaktywnych ćwiczeń

LUB SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH ROZWIĄZAŃ:

MONITORY DOTYKOWE

łatwa i wygodna obsługa bez dodatkowego osprzętu, bez sterowników i kalibracji.

MAGICZNA ŚCIANA

unikalne rozwiązanie łączące tablicę multimedialną i system interaktywnej rozrywki grupowej

Potrzebujesz doradztwa w wyborze multimedialnych akcesoriów do Twojej szkoły?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Ewa Myka-Zaprawa
667 633 861
e.myka@mojebambino.pl

Anita Smolińska
781 980 221
a.smolinska@mojebambino.pl

Mateusz Kociuba
667 622 034
m.kociuba@mojebambino.pl

Piotr Waś
504 266 598
p.was@mojebambino.pl

Napisz do nas!

Moje Bambino

ul. Graniczna 46, Łódź

biuro@mojebambino.pl

Formularz kontaktowy

AKCESORIA MULTIMEDIALNE DO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY

Wyposażenie nowoczesnej klasopracowni w szkole obejmuje obecnie różnego rodzaju sprzęty multimedialne, takie jak monitory dotykowe, tablice interaktywne, projektory, laptopy czy ekrany projekcyjne. Multimedia w szkole to jednak nie tylko innowacyjne narzędzia i pomoce edukacyjne, ale także niezbędne akcesoria, umożliwiające komfortową i ergonomiczną pracę w klasie. Należą do nich praktyczne torby na notebooki, dzięki którym bezpiecznie przechowamy mobilny sprzęt komputerowy w postaci notebooków czy laptopów. Funkcjonalne bezprzewodowe myszki optyczne pozwolą na wygodną pracę przy komputerze, bez konieczności podłączania sprzętu za pomocą kabla do urządzenia, zwiększając tym samym elastyczność warunków do nauki i podnosząc efektywność zajęć w szkole. Stereofoniczne słuchawki z mikrofonem to z kolei szczególnie ważne akcesoria dla nauczycieli języków obcych, lektorów czy logopedów, prowadzących indywidualne zajęcia z dzieckiem.

W obliczu zachodzących zmian w edukacji i rosnącym zapotrzebowaniem na dostosowanie jej do warunków prowadzenia kształcenia na odległość słuchawki stanowią niezbędne akcesoria dla uczniów realizujących naukę zdalną we własnych domach w nie zawsze w sprzyjających i pozwalających na wyciszenie i skupienie, warunkach otoczenia.

Wielość sprzętów multimedialnych w klasie wymaga intuicyjności i łatwości ich obsługiwania, co umożliwiają takie nowoczesne rozwiązania jak smart pad, dzięki któremu za pomocą kilku przeciągnięć palcem po ekranie możemy sterować urządzeniami w dowolnym miejscu w klasie oraz wykorzystać go również w formie tradycyjnej „myszki” do komputera. Stoliki czy ekrany projekcyjne to kolejne akcesoria umożliwiające zwiększenie komfortu pracy w pracowni multimedialnej, z których warto korzystać na co dzień przy realizacji zagadnień zawartych w podstawie programowej z różnych przedmiotów. Szukasz sprawdzonych pomocy multimedialnych do Twojej placówki? Wybierz rekomendowane rozwiązania, kompatybilne z posiadanym sprzętem interaktywnym, by w pełni wykorzystać potencjał płynący ze stosowania multimediów w szkole. Sprawdź naszą bogatą ofertę akcesoriów multimedialnych, które pomogą Ci w łatwy i wygodny sposób prowadzić dynamiczne, pełne interaktywnych ćwiczeń lekcje w szkole.